Lazzari może zmienić klub, ale ma zostać w Serie A

Manuel Lazzari
Manuel Lazzari fot. PressFocus

Atalanta BC wkrótce może stracić Ribina Gosensa na rzecz Interu Mediolan. Włoskie media podają natomiast, że ekipę z Bergamo może niebawem zasilić Manuel Lazzari.

  • Atalanta pracuje nad kolejnym wzmocnieniem składu po pozyskaniu Jeremiego Bogi
  • Na celowniku ekipy z Bergamo znalazł się piłkarz Lazio
  • Manuel Lazzari może trafić pod skrzydłą Gianpiero Gasperiniego

Atalanta wzmocni się kosztem Lazio?

Atalanta BC ma stracić Ribina Gosensa w ciągu najbliższych 48 godzin. Tyle czas ma zająć sfinalizowanie transakcji. Niemiec do mistrzów Włoch ma trafić na wypożyczenie z opcją transferu definitywnego za 25 milionów euro.

Ekipa z Bergamo tej zimy ogłosiła już, że szeregi tej ekipy wzmocnił Jeremie Boga. Zawodnik został wypożyczony do Atalanty z Sassuolo z opcją transferu definitywnego. Ofensywnie usposobiony piłkarz może nie być jedynym wzmocnieniem ekipy Gianpiero Gasperiniego.

TuttoAtalanta podaje, że kandydatem do gry w Atalancie jest Manuel Lazzari. 28-latek ma w Lazio kłopot z dostosowaniem się do taktyki preferowanej przez Maurizio Sarriego. Zawodnik jest przyzwyczajony do gry w ustawieniu 3-5-2, więc z chęcią przeniósłby się do Bergamo.

Lazzari ma kontrakt z klubem z Rzymu ważny do 2024 roku. Zawodnik trafił do tej ekipy w 2019 roku za 15 milionów euro. W związku z tym realny scenariusz zakłada, że piłkarz zostanie do Atalanty wypożyczony z opcją transferu definitywnego.

Czytaj więcej: Juventus i Fiorentina z porozumieniem ws. transferu Vlahovicia

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze