Lazio zgłasza się po Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński PressFocus

Według informacji przekazywanych przez włoskie media, Piotr Zieliński jest obserwowany przez Lazio Rzym. O odejściu reprezentanta Polski z Napoli spekuluje się już od kilku miesięcy.

  • Zieliński może opuścić Napoli
  • Azzurri oczekują za reprezentanta Polski około 30 mln euro
  • Polskiego pomocnika obserwuje Lazio Rzym

Zieliński może odejść z Napoli za 30 mln eruo

Napoli nie będzie robić problemów ze sprzedażą Piotra Zielińskiego. Dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego twierdzą, że jeśli wpłynie odpowiednia oferta Polak będzie mógł opuścić Kampanie i kontynuować karierę w nowym klubie. Te doniesienia potwierdza również Tuttosport, który dodaje, że także polski pomocnik rozważa możliwość zmiany barw klubowych.

Tuttomercatoweb podaje, że po Piotra Zielińskiego może zgłosić się Lazio Rzym w przypadku transferu Milinkovicia – Savicia. Według tego samego źródła Napoli oczekuje za reprezentanta Polski około 30 mln euro.

Ponadto, za tym transferem ma przemawiać osoba Maurizio Sarriego. Obaj panowie mieli już okazję razem współpracować i łączą ich dobre relacje.

Przenosin Zielińskiego do Rzymu nie należy jednak spodziewać się w najbliższych dniach, również z uwagi na to, że sytuacja Milinkovicia – Savicia nie jest do końca jasna. Dziennikarze przewidują, że transfer Polaka może być jednym z tych kategorii last minute i jeśli faktycznie dojdzie do skutku to zostanie przeprowadzony w ostatnich dniach letniego mercato.

Zobacz również: Monza blisko kolejnego wzmocnienia

Komentarze

Comments 4 comments

Napoli nie sprzeda Zielińskiego za 30 mln. €. Musieliby na głowę upaść.
Lazio raczej nie zgodzi się na obecne zarobki Zielińskiego, a on zapewne chciałby podwyżki przy transferze (przy obecnym kontrakcie w Napoli miałby drugie wynagrodzenie w Lazio, a przy podwyżce zarabiałby tyle co Immobile).
Osoba Sarriego to raczej za mało aby ściągnąć Zielińskiego.
Dla Polaka sportowo to krok wstecz.

Za dużo rzeczy się nie zgadza aby transfer doszedł do skutku.

Co jakiś czas w naszych polskich mediach przechodzi fala informacji na temat transferu Ziela do jakiegoś klubu. Był Liverpool, Bayern, teraz Lazio, a w między czasie wiele innych klubów. Od wczoraj nasze powołują się na doniesienia tuttosport…a ja mogę prosić o dokładny link do artykułu? ja niestety nie znalazłem. Fajnie byłoby podawać konkretne źródło. Jesteśmy mistrzami w takich newsach i przebijają nas chyba tylko Brazylijczycy i Hiszpanie.