Lazio planuje pozyskać byłego pomocnika Arsenalu

Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi IMAGO / PanoramiC

azio jest zainteresowane pozyskaniem Matteo Guendouziego z Olympique’u Marsylia. Były pomocnik Arsenalu w stolicy Włoch ma zastąpić Tomę Basica, który lada moment opuści klub. “Biancocelesti” muszą liczyć się z wydatkiem na Francuza oscylującym w granicach 20-25 milionów euro – donosi Alfredo Pedulla.

  • Lazio jest już pogodzone z odejściem Tomy Basica
  • Następcą Chorwata może zostać Matteo Guendouzi
  • “Biancocelesti” będą musieli liczyć się ze sporym wydatkiem na transfer Francuza

Matteo Guendouzi w kręgu zainteresowań Lazio

Alfredo Pedulla za pośrednictwem swojej strony internetowej informuje, że Lazio jest zainteresowane pozyskaniem Matteo Guendouziego. Pozyskanie francuskiego pomocnika nie będzie wcale takie proste, bowiem będą musieli przeznaczyć na jego transfer z Olympique’u Marsylia kwotę oscylującą w granicach 20-25 milionów euro.

Były pomocnik Arsenalu ma zastąpić na Stadio Olimpico Tomę Basica. Chorwat był szykowany do roli następcy Sergeja Milinkovicia-Savicia, ale wkrótce opuści on stolicę Włoch. Jego nowym pracodawcą może zostać Udinese Calcio, które negocjuje transfer z Lazio.

Siedmiokrotny reprezentant Francji w poprzednim sezonie 43 spotkania w koszulce Olympique’u Marsylia. W tym czasie udało mu się pięciokrotnie wpisać na listę strzelców, a także zanotować tyle samo asyst.

Sprawdź także: Inter rozważa dwóch kandydatów do wzmocnienia defensywy

Komentarze