Niewypał transferowy Lazio ponownie wypożyczony

Mohamed Fares
Mohamed Fares IMAGO / Nicolo Campo

Mohamed Fares nie będzie w tym sezonie bronił barw Lazio. 27-letni lewy obrońca bowiem został wypożyczony na zaplecze Serie A, gdzie będzie stanowić o sile Brescii. Reprezentant Algierii wciąż nie wrócił do formy po ciężkiej kontuzji kolana, jaką doznał w styczniu zeszłego roku.

  • Mohamed Fares opuścił Lazio
  • 27-latek został wypożyczony do drugoligowej Brescii
  • Tam Algierczyk spróbuje odbudować się po ciężkiej kontuzji

Oficjalnie: Mohamed Fares nowym zawodnikiem Brescii

Brescia za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej pochwaliła się transferem piłkarza prosto z Serie A. Nowym zawodnikiem drugoligowego zespołu został Mohamed Fares, który został wypożyczony z Lazio do końca tego sezonu.

Mohamed Fares zimą w 2022 roku trafił do Torino, gdzie czekał na niego podstawowy skład. Niestety Algierczyk kilka dni po transferze nabawił się poważnej kontuzji kolana i musiał pauzować niemal przez cały rok. W dalszym ciągu 27-latek walczy o powrót do dawnej formy, a ma mu pomóc w tym wypożyczenie do Brescii.

Reprezentant Algierii jest związany z Lazio od 2020 roku. Wówczas stołeczny klub zapłacił za jego transfer Spal aż 8 milionów euro. Do tej pory Mohamed Fares rozegrał w koszulce “Biancocelestich” 29 spotkań i w żadnym z nich nie zaimponował na tyle, by kibice rzymskiego zespołu mogli zacząć go porównywać do Senada Lulilicia.

Sprawdź także: Thiago Motta przekonał zawodnika do transferu. “Poczułem zaufanie”

Komentarze