Lazio wygrało rywalizację z Benficą o napastnika. Wkrótce transfer

Taty Castellanos
Taty Castellanos IMAGO / Pressinphoto

Nicolo Schira informuje, że Lazio uzgodniło warunki osobiste z Taty Castellanosem. Argentyńczyk podpisze z włoskim klubem pięcioletni kontrakt, na mocy którego zarobi około dwóch milionów euro rocznie. Oznacza to, że “Biancocelesti” wygrali rywalizację z Benficą o 24-letniego napastnika

  • Lazio uzgodniło warunki z Taty Castellanosem
  • 24-latek podpisze z włoskim klubem pięcioletni kontrakt
  • Oznacza to, że “Biancocelesti” wygrali rywalizację z Benficą o tego napastnika

Media: Taty Castellanos zostanie zawodnikiem Lazio

Jak donosi za pośrednictwem Twittera Nicolo Schira, Lazio wygrało rywalizację z Benficą o Taty Castellanosa. Oferta Włochów w wysokości 15 milionów okazała się wyższą od portugalskiego klubu i to właśnie ją zaakceptowały władze amerykańskiego New York City.

Włoski dziennikarz poinformował również, że Taty Castellanos uzgodnił już warunki osobiste z Lazio. Argentyński napastnik wkrótce podpisze pięcioletni kontrakt z nowym klubem. Na jego mocy będzie zarabiał około dwóch milionów euro rocznie. Można powiedzieć, że wreszcie Maurizio Sarri otrzyma nominalnego zmiennika dla kapitana “Biancocelestich” – Ciro Immobile.

Taty Castellanos minioną kampanię spędził na wypożyczeniu w Gironie. W barwach hiszpańskiego klubu 24-latek rozegrał łącznie 37 spotkań. Udało mu się 14-krotnie wpisać na listę strzelców, a do tego zanotować cztery asysty.

Sprawdź także: Media: Bonucci wykluczony ze składu Juventusu

Komentarze