Lazio w drodze po kolejne wzmocnienie

Matias Vecino
Matias Vecino Pressfocus

Zdecydowanie jednym z wygranych letniego okienka transferowego we Włoszech jest Lazio Rzym. Zespół wzmocnił się już siedmioma piłkarzami, a ta liczba może wzrosnąć do ośmiu. Według dziennikarzy z Relevo, bliski podpisania kontraktu z Biancocelesti jest Matias Vecino.

  • Latem do Lazio Rzym dołączyło już siedmiu zawodników
  • Klub nie oszczędza na transferach i gotów jest przeprowadzić kolejne
  • Bliski podpisania kontraktu z Lazio jest Matias Vecino

Lazio wyciąga pomocną dłoń w stronę Vecino

Piąta pozycja w zeszłym sezonie Serie A została w Rzymie przez kibiców Lazio odebrana jako wynik satysfakcjonujący. Drużyna zagwarantowała sobie awans do Ligi Europy, a trener Maurizio Sarri zdaje sobie sprawę, że do rywalizacji na wielu frontach potrzebuje wielu wzmocnień. Z tego względu zarząd Lazio aktywnie przepracowuje lato. 

Drużynę zasiliło już siedmiu zawodników, w tym m.in. Alessio Romagnoli, Marcos Antonio, czy Luis Maximiano. Lazio wydało już blisko 40 milionów na transfery, ale nie uważa, żeby kadra była już kompletna. Następny w kolejce do zasilenia szeregów Biancocelesti jest Matias Vecino. 

Urugwajczyk pozostaje bez klubu po tym jak wygasła jego umowa z Interem Mediolan. Jak poinformował Matteo Moretto z portalu Relevo, 30-latek jest bardzo bliski przenosin do stolicy Włoch na zasadzie wolnego transferu. W ubiegłym sezonie pełnił on głównie rolę rezerwowego. Zanotował 22 mecze w barwach Interu, jednak większość wchodząc z ławki, dlatego nie przełożyło się to nawet na 600 rozegranych minut.

Czytaj dalej: Luis Alberto chce odejść z Lazio Rzym

Komentarze

Na temat “Lazio w drodze po kolejne wzmocnienie