Lazio szuka następcy gwiazdora. Marzy o Polaku

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Imago/NurPhoto

Piotr Zieliński jest głównym celem transferowym Lazio. Ma on zastąpić w Rzymie Sergeja Milinkovicia-Savicia. Napoli wycenia polskiego pomocnika na 25 milionów euro – informuje Gianluca Di Marzio.

  • Piotr Zieliński jest łączony z przenosinami do Lazio
  • Polski pomocnik ma tylko roczny kontrakt z Napoli
  • Mistrzowie Włoch wyceniają go na 25 milionów euro

Rzymianie sprostają żądaniom?

Piotr Zieliński ma przed sobą szereg ważnych decyzji. Napoli chce kontynuować z nim współpracę, jednak oferuje mu przedłużenie kontraktu na gorszych warunkach finansowych. Na ten moment 29-latek nie przyjął propozycji mistrza Włoch.

Niewykluczone, że ostatecznie pozostanie on w Neapolu. Brak porozumienia skłania natomiast klub do sprzedaży, gdyż to jedyna okazja na zarobienie na rozstaniu jakichkolwiek pieniędzy. Zieliński jest w tej chwili wyceniany na 25 milionów euro. Aurelio De Laurentiis dał się poznać jako twardy negocjator, który niespecjalnie lubi schodzić z ceny.

Poważne zainteresowanie reprezentantem Polski wykazuje Lazio. O nawiązaniu ponownej współpracy marzy Maurizio Sarri, który trenował go jeszcze za czasów Napoli. Teraz drogi obu panów miałyby znów się skrzyżować.

Rzymianie poszukują następcy Sergeja Milinkovicia-Savicia, a Zieliński wydaje się być idealnym kandydatem. Nie zamierzają jednak w tej chwili spełniać żądań Napoli, gdyż uważają tę cenę za zbyt wysoką.

Zobacz również: Milan dopina kolejny transfer z Chelsea. Finalizacja jeszcze w tym tygodniu

Komentarze