Lazio sięgnie po słynnego bramkarza? Może go dostać za darmo

Hugo Lloris
Hugo Lloris fot. Imago/Action Plus

Tottenham chętnie rozstanie się z Hugo Llorisem, nawet w ramach rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. Wcześniej jednak Francuz musiałby znaleźć nowego pracodawcę. Z doświadczonym bramkarzem rozmawia Lazio.

  • Hugo Lloris może tego lata opuścić Tottenham
  • Lazio negocjuje z Francuzem warunki współpracy
  • Istnieje możliwość pozyskania go w ramach transferu bezgotówkowego

Legenda Tottenhamu wyląduje w Rzymie?

Miniony sezon w wykonaniu Hugo Llorisa pozostawiał wiele do życzenia. Tottenham uznał, że zaawansowany wiekowo Francuz nie może już dłużej być numerem jeden między słupkami, gdyż to kosztuje drużynę stratę zbyt wielu goli. Koguty sięgnęły więc tego lata po Guglielmo Vicario, którego Lloris ma być rezerwowym. Niewykluczone jednak, że po latach weteran definitywnie pożegna się z Londynem.

Tottenham jest otwarty na możliwość rozstania. Może nawet rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron, tak aby zaoszczędzić pieniądze przeznaczone na jego pensje. Warunek jest jeden – golkiper musi wcześniej znaleźć nowy klub.

Aktualnie Lloris negocjuje warunki współpracy z Lazio. Jeśli strony dojdą do porozumienia, rzymianie będą mogli pozyskać go w ramach transakcji bezgotówkowej. W związku z kontuzją Thibauta Courtoisa Francuz został także zaoferowany Realowi Madryt, lecz ten nie wykazał zainteresowania.

Zobacz również: Szwedzki pomocnik wylądował w Neapolu. Mistrzowie Włoch potwierdzili transfer

Komentarze