Lazio sfinalizowało transfer na pozycji bramkarza

Piłkarze Lazio
Piłkarze Lazio fot. PressFocus

Lazio według informacji LazioPress.it sfinalizowało transfer Bartłomieja Maliszewskiego. 18-latek do tej pory był bramkarzem Parmy. Wcześniej natomiast występował w Jagiellonii Białystok.

  • Lazio sfinalizowało pozyskanie nowego bramkarza
  • Ekipę ze Stadio Olimpico zasilił Bartłomiej Maliszewski
  • 18-latek ostatnio bronił barw Parmy

Lazio z polskim bramkarzem

Lazio w tym oknie transferowym nie szalało na rynku. Faktem jest, że klub z Rzymu praktycznie długo nie sfinalizował żadnej godnej uwagi transakcji.

LazioPress.it przekazało natomiast, że z młodzieżowej drużyny Parmy do lat 19 odszedł Bartłomiej Maliszewski. Wychowanek Jagiellonii Białystok zdecydował się na dołączenie do Lazio, gdzie w ekipie do lat 19 będzie rywalizował o miejsce w składzie między innymi z 17-letni Federico Magro.

Maliszewski jesienią wystąpił w jednym spotkaniu Primavery 2 – A, w którym zachował czyste konto. Szczegóły transakcji polskiego golkipera do Lazio nie zostały ujawnione. Ekipa z Rzymu aktualnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli ligi włoskiej, legitymując się dorobkiem 38 punktów na koncie. W najbliższy weekend ekipa Maurizio Sarriego na wyjeździe zmierzy się z Hellas Werona.

Maliszewski jest kolejnym po Szymonie Czyżu polskim zawodnikiem w Lazio. Urodzony w Gdyni pomocnik dzisiaj jest w Rakowie Częstochowa, lecząc kontuzje zerwanie więzadeł w kolanie. W ekipie z Włoch rozegrał jeden mecz w pierwszym zespole i 68 spotkań w młodzieżowej drużynie.

Czytaj więcej: Lazio powalczy jeszcze w styczniu o obrońcę Juventusu?

Komentarze