Interi i Juventus poznały oczekiwania finansowe Lazio względem transferu pomocnika

Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic Imago/Antonello Sammarco

Sergej Milinkovic-Savic ma spore szanse, żeby latem opuścić Lazio Rzym. Oferty za pomocnika przygotowały Inter Mediolan i Juventus. Gianluca Di Marzio zdradził, czego Orły oczekują za swoją gwiazdę. 

  • Inter Mediolan i Juventus są zainteresowane pozyskaniem Sergeja Milinkovicia-Savicia
  • Serb nie chce przedłużyć wygasającej za rok umowy, dlatego Lazio jest gotowe sprzedać go latem
  • Orły oczekują kwoty w przedziale 30-40 milionów euro, włączając w to dodatkowe bonusy

Lazio nie chce tanio rozstawać się z gwiazdą pomocy

Od blisko ośmiu lat Sergej Milinkovic-Savic reprezentuje już barway Lazio Rzym. Na przestrzeni ostatnich sezonów miał wiele okazji do odejścia, jednak ostatecznie nie decydował się na rozstanie z Orłami. Wiele wskazuje, że być może nadszedł na to odpowiedni czas. 

Pomocnik nie planuje przedłużać umowy, która wygasa w czerwcu 2024 roku. Dlatego też kierownictwo wicemistrza Włoch gotowe jest wysłuchać za niego ofert. Te przygotowały Inter Mediolan i Juventus. Gianluca Di Marzio przekazał, że Orły oczekują za Serba 40 milionów euro.

Nieco inaczej informacje na temat oczekiwań Lazio przedstawił Alfredo Pedulla. Zdaniem dziennikarza Orły zadowoliłyby się ofertą na poziomie 30 milionów euro, jeśli doszłyby do niej ewentualne bonusy uzależnione od indywidualnych osiągnięć 28-latka. Dużo większe szanse na pozyskanie Sergeja Milinkovicia-Savicia przyznaje się mimo wszystko Interowi.

Przeczytaj: Utalentowany skrzydłowy Lazio zasili szeregi Milanu?

Komentarze