Lotito spełni żądania Sarriego? Nowa oferta za pomocnika

Samuele Ricci
Samuele Ricci IMAGO / Nicolo Campo

Lazio przygotowuje się do drugiej rundy rozmów z Torino w sprawie transferu Samuele Ricciego. Tym razem “Biancocelesti” są gotowi zaoferować znacznie wyższą kwotę za utalentowanego Włocha – donosi Gianluca Di Marzio. Wielkim fanem talentu 21-latka jest sam Maurizio Sarri, który mocno namawiał Claudio Lotito na ten ruch transferowy.

  • Lazio usiądzie do drugiej rundy rozmów z Torino
  • Tym razem przygotują wyższą ofertę za Samuele Ricciego
  • O ten transfer mocno zabiega sam Maurizio Sarri

Lazio przygotowuje ofertę za Samuele Ricciego

Jak wynika z informacji przekazanych przez Gianlukę Di Marzio, Lazio rozpoczęło przygotowania i wkrótce usiądzie do drugiej rundy rozmów z Torino. Chodzi o transfer Samuele Ricciego. Pierwsza nie poszła po myśli “Biancocelestich” i została natychmiast przerwana przez działaczy klubu ze stolicy Piemontu.

Tym razem Lazio zaoferuje znacznie wyższą kwotę transferową za włoskiego pomocnika. Jednak wciąż nie wiadomo czy spełnią żądania “Granaty”, bowiem oczekują oni aż 30 milionów euro za 21-latka. Torino nie spieszy się ze sprzedażą byłego piłkarza Empoli, bowiem jest on związany z klubem kontraktem do 30 czerwca 2026 roku.

Samuele Ricci w minionej kampanii rozegrał 28 spotkań na poziomie Serie A pod wodzą Ivana Juricia. Udało mu się w tym czasie strzelić dwa gole oraz zanotować jedną asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia Włocha na 20 milionów euro.

Sprawdź także: Były piłkarz Barcelony wyląduje na Sardynii? Prowadzone są rozmowy

Komentarze