Lazio ponownie się przeliczyło? Upadnie kolejny transfer?

Serie A
Serie A

Przedstawiciele Lazio w ostatnich tygodniach nie mają szczęścia. Najpierw na podpisanie kontraktu z klubem nie zdecydował się David Silva, a teraz okazuje się, że pod dużym znakiem zapytania stoi transfer napastnika Fenerbahce Stambuł Vedata Muriqiego.

Czytaj dalej…

Jeszcze niedawno wydawało się, że przenosiny reprezentanta Kosowa do Lazio wydają się przesądzone. Media informowały, że włoski klub doszedł już do porozumienia z piłkarzem w sprawie warunków pięcioletniego kontraktu, a Fenerbahce za swojego zawodnika otrzyma 18 milionów euro.

Teraz okazuje się jednak, że do finalizacji transferu jest jeszcze daleka, a do walki o pozyskanie piłkarza włączyły się również inne kluby Serie A. Fenerbahce wystosowało w tej sprawie nawet oficjalny komunikat. “Otrzymaliśmy różne oferty od różnych klubów. Były doniesienia, że włoska drużyna Lazio pozyskała Muriqiego za gotówkę oraz innego piłkarza. Chcemy jasno powiedzieć, że nie jest to prawdziwe odzwierciedlenie sytuacji” – napisano w oświadczeniu.

Roma i Milan z ofertami za Muriqiego

Jak informuje portal Football Italia, powołując się na informacje serwisu siamolaroma.it, oferty w sprawie transferu Muriqiego złożyli również przedstawiciele Milanu i Romy. Tym samym rywalizacja o sprowadzenie 26-latka zapowiada się niezwykle ciekawie.

Reprezentant Kosowa ma za sobą świetny sezon, w którym zdobył 17 bramek i zanotował siedem asyst w 36 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, które rozegrał w barwach Fenerbahce.

Komentarze