Lazio osiągnęło porozumienie z Juventusem. Transfer o krok

Luca Pellegrini
Luca Pellegrini IMAGO / Independent Photo Agency

Lazio osiągnęło wstępne porozumienie z Juventusem w sprawie Luci Pellegriniego. Obie strony uzgodniły warunki dwuletniego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu włoskiego defensora, który od dziecka jest fanem “Biancocelestich” – informuje “Sky Sport Italia”.

  • Lazio osiągnęło wstępne porozumienie z Juventusem
  • Luca Pellegrini jest bliski powrotu do “Biancocelestich”
  • Włoch już w minionej kampanii był zawodnikiem Maurizio Sarriego

Luca Pellegrini bliski powrotu do Lazio

Jak wynika z informacji przekazanych przez portal “Sky Sport Italia”, Lazio osiągnęło wstępne porozumienie z Juventusem. Chodzi o ponowne sprowadzenie Luci Pellegriniego do stolicy Włoch. Oba kluby uzgodniły warunki dwuletniego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu latem 2025 roku.

Wychowanek AS Romy, a prywatnie wielki fan Lazio nie może narzekać na brak zainteresowania tego lata. 24-latek był na celowniku nie tylko “Biancocelestich”, ale również Milanu, OGC Nice oraz Fulham. Nawet z tym ostatnim klubem osiągnął porozumienie, jednak jego przeprowadzkę do Anglii zablokował Juventus.

Luca Pellegrini drugą część minionego sezonu spędził właśnie w Lazio. Włoch jednak nie zawojował w stołecznym klubie, aczkolwiek “Biancocelesti” wraz z Maurizio Sarri zaczęli wiązać przyszłość z nim. Jego licznik występów w barwach tego klubu zakończył się na ośmiu.

Sprawdź także: Utalentowany Włoch wzmocnił środek pola Sassuolo

Komentarze