Lazio obejdzie się smakiem. Lloris odrzucił ofertę

Hugo Lloris
Hugo Lloris fot. Imago/Craig Thomas

Lazio miało nadzieję na pozyskanie doświadczonego bramkarza. Ostatecznie Hugo Lloris po długich negocjacjach zdecydował się odrzucić ofertę i wykluczyć możliwość przeprowadzki do Rzymu.

  • Lazio wykazywało zainteresowanie pozyskaniem Hugo Llorisa
  • Francuz zgodził się na rozmowy, lecz finalnie odrzucił ofertę
  • Weteran nie wyklucza możliwości pozostania w Tottenhamie na kolejny sezon

Rzymianie muszą szukać dalej

Lazio w zeszłym sezonie wywalczyło awans do Ligi Mistrzów. Aby skutecznie rywalizował na kilku frontach, potrzebna jest szeroka, jakościowa i doświadczona kadra. Rzymianie poważnie zainteresowali się sytuacją Hugo Llorisa, który po letnim transferze Guglielmo Vicario wylądował na ławce rezerwowych Tottenhamu. Po wielu latach Koguty zdecydowały się na zmianę między słupkami, gdyż starzejący się Francuz nie gwarantował już najwyższego poziomu.

Dla Lazio wciąż byłoby to spore wzmocnienie. Klub ze stolicy Włoch rozpoczął więc negocjacje z Llorisem, który otrzymał od Tottenhamu zgodę na odejście, nawet na skutek rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron.

Ostatecznie jednak Francuz postanowił odrzucić możliwość przejścia do Serie A. Lazio oferowało mu dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Niewykluczone, że Lloris zostanie w Londynie na dłużej. Do końca letniego okienka zamierza rozważyć pojawiające się oferty i podjąć ostateczną decyzję.

Zobacz również: Napastnik PSG zbawieniem dla Milanu?

Komentarze