Lazio nie składa broni. Zatrzyma gwiazdora w Rzymie?

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić fot. PressFocus

Wydawało się, że Lazio nie ma już większych szans na zatrzymanie Sergeja Milinkovicia-Savicia. Władze rzymskiego klubu podejmą jeszcze jedną próbę przedłużenia kontraktu z gwiazdorem i zaoferują mu sporą podwyżkę.

  • Lazio wciąż liczy na zatrzymanie Sergeja Milinkovicia-Savicia
  • Kontrakt Serba obowiązuje do połowy 2024 roku, a w przypadku braku porozumienia konieczna będzie sprzedaż
  • Rzymianie zaoferują swojemu gwiazdorowi znaczącą podwyżkę

Lazio szykuje się do gry w Lidze Mistrzów?

Lazio korzysta na potknięciach Interu Mediolan i Milanu oraz karze punktowej Juventusu, dzięki czemu zajmuje drugą lokatę w tabeli Serie A i jest jednym z głównych kandydatów do zakwalifikowania się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Władze klubu chcą jak najlepiej przygotować się do następnego sezonu i mają w planach zatrzymanie największej gwiazdy.

Mowa o Sergeju Milinkoviciu-Saviciu, który od lat łączony jest z hitowym transferem. Serb utrzymuje wysoką formę i cieszy się zainteresowaniem takich marek, jak Paris Saint-Germain, Manchester United, Juventus czy Arsenal.

Kontrakt bramkostrzelnego pomocnika obowiązuje do połowy 2024 roku. Dotychczas wydawało się, że nie złoży on podpisu pod nową umową, co będzie równoznaczne z koniecznością sprzedaży już tego lata.

Lazio nie składa jednak broni i spróbuje osiągnąć porozumienie ze swoim graczem. Celem jest kontynuowanie współpracy przez jeszcze jeden sezon. Rzymianie mają zaoferować Milinkoviciowi-Saviciowi znaczącą podwyżkę, na mocy której będzie zarabiał rocznie nawet 4 miliony euro. Ponadto, w kontrakcie zostanie zawarta klauzula wykupu.

Zobacz również: Conte wróci do Interu? Di Marzio: nazwisko trudne do ściągnięcia

Komentarze