Lazio nie chce hamować Milinkovicia-Savicia

Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Od jakiegoś już czasu w mediach można znaleźć doniesienia, że Paris Saint-Germain oraz Manchester United są zainteresowane pozyskaniem Sergeja Milinkovicia-Savicia. Tymczasem głos na temat reprezentanta Serbii zabrał prezydent Lazio Rzym w osobie Claudio Lotito.

Czytaj dalej…

– Ważne jest to, że dzisiaj zbudowaliśmy klub, który nie jest już tylko krokiem w kierunku większych rzeczy, ale wielu graczy marzy o tym, by do nas dołączyć – powiedział sternik stołecznego klubu w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– W zeszłym roku ciężko walczyłem, aby zapewnić, że Milinkovic-Savic nie odejdzie. W tym sezonie na pewno mam mniej argumentów, by tego uniknąć, jeśli sytuacja się powtórzy – kontynuował Lotito.

– Nie oznacza to, że klub aktywnie pracuje nad jego sprzedażą. Z pewnością Milinkovic-Savic na poziomie osobistym ma inne ambicje, a to wydaje się sprawiedliwe, więc nie będziemy hamować jego możliwości rozwoju – dodał przedstawiciel Lazio.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla samego zawodnika ważne jest, aby zrobić kolejny krok do przodu. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy pewne oczekiwania za zawodnika – zaznaczył Lotito.

– Kiedy trafi do nas jakaś propozycja ws. piłkarza, to na pewno ją przemyślimy i przeanalizujemy pod względem tego, czy zaspokoi ona klub. Dopiero potem podejmiemy decyzję – skwitował sternik rzymian.

Komentarze