Lazio nadal wiąże przyszłość ze swoim gwiazdorem

Luis Alberto
Luis Alberto IMAGO/Gribaudi/ImagePhoto

W ostatnich dniach pojawiła się oferta transferowa prosto z Arabii Saudyjskiej za Luisa Alberto. Zawodnik wciąż rozmyśla nad przeprowadzką na inny kontynent. Teraz dziennikarze “Sky Sports Italia” donoszą, że “Biancocelesti” wiążą przyszłość z hiszpańskim pomocnikiem i planują przedłużyć z nim kontrakt.

  • Lazio otrzymało ofertę prosto z Arabii Saudyjskiej za Luisa Alberto
  • Hiszpan wciąż rozmyśla nad możliwością przeprowadzki
  • Pomocnik otrzyma od “Biancocelestich” propozycję przedłużenia umowy

Lazio zaoferuje Luisowi Alberto nowy kontrakt

W ostatnich dniach na stole Lazio pojawiła się oferta transferowa prosto z Arabii Saudyjskiej za Luisa Alberto. Hiszpański pomocnik otrzymał lukratywną propozycję podpisania umowy z Al-Duhaila. Jego zarobki mają tam sięgać nawet ośmiu milionów euro za rok gry. 30-latek poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością w stolicy Rzymu, a na to zareagował sam Claudio Lotito.

Według informacji przekazanych przez “Sky Sports Italia”, prezydent Lazio jest gotowy zaoferować Luisowi Alberto nową umową obowiązującą przez cztery najbliższe sezony ze znaczną podwyżką płac. Hiszpan obecnie zarabia trzy miliony euro rocznie, co stanowi mniej niż połowa oferowanej pensji przez Saudyjczyków. “Biancocelesti” kuszą również zawodnika możliwością rywalizacji w przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Luis Alberto w minionej kampanii rozegrał 44 spotkania w koszulce Lazio. W tym czasie siedmiokrotnie wpisał się na listę strzelców oraz zanotował osiem asyst. Wychowanek Sevilii reprezentuje barwy “Biancocelestich” od siedmiu lat.

Sprawdź także: Młody pomocnik Udinese wzbudza spore zainteresowanie

Komentarze