Sarri ma pomysł na zastąpienie Immobile

Pedro Rodriguez
Pedro Rodriguez PressFocus

Bez Ciro Immobile będzie musiało sobie poradzić Lazio w najbliższym ligowym spotkaniu z Juventusem. Trener drużyny ze stolicy Włoch Maurizio Sarri przygotowuje już drużynę na grę bez swojego najlepszego napastnika. Reprezentanta Włoch na pozycji środkowego napastnika może zastąpić Pedro.

  • Ciro Immobile z powodu kontuzji łydki prawdopodobnie nie będzie mógł zagrać w ligowym meczu Lazio – Juventus
  • Trener Lazio Maurizio Sarri próbuje różnych wariantów zastąpienia najlepszego strzelca drużyny
  • W meczu ze Starą Damą na środku ataku Biancocelestich może wystąpić Pedro Rodriguez

Pedro może zastąpić Immobile

Immobile jest obecnie wyłączony z treningów, po tym jak nabawił się kontuzji łydki w mijającym tygodniu. Z tego powodu musiał również opuścić zgrupowanie reprezentacji Włoch. Uraz jest na tyle poważny, że prawdopodobnie wyeliminuje napastnika z gry także w ligowym meczu z Juventusem, który 20 listopada rozegrany zostanie na Stadio Olimpico.

Jak informuje Il Messaggero, Sarri rozważa kilka wariantów na zastąpienie Immobile. Najbardziej prawdopodobnym jest postawienie na pozycji środkowego napastnika Pedro, który do Lazio dołączył przed obecnym sezonem na zasadzie wolnego transferu z Romy.

Doświadczony Hiszpan w obecnym sezonie rozegrał już 12 spotkań w Serie A w barwach Lazio, zdobywając w nich cztery bramki.

Zobacz także: Immobile został kolejnym pechowcem w kadrze Squadra Azzurra

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze