Lotito nie owija w bawełnę. “Lazio jest punktem docelowym”

Claudio Lotito
Claudio Lotito IMAGO / Insidefoto

Claudio Lotito udzielił rozmowy “RadiaRoma”, w której poruszony został temat Lazio. Zdaniem prezydenta klubu, “Biancocelesti” są dziś w zupełnie innym miejscu niż 20 lat temu. Dodał również, że stołeczny zespół stał się dla wielu piłkarzy punktem docelowym, nawet dla zawodników z topowych drużyn Europy.

  • Claudio Lotito w rozmowie z RadiaRoma wypowiedział się o Lazio
  • Zdaniem prezydenta, “Biancocelesti” jest dzisiaj punktem docelowym dla wielu piłkarzy
  • Dodał również, że klub jest w innym miejscu niż 20 lat temu

Claudio Lotito jest dumny z Lazio

Claudio Lotito był gościem jednej z audycji w radio “RadiaRoma”. Właściciel Lazio zabrał głos na temat “Biancocelestich” i z dumą powiedział, że klub przez lata urósł w siłę i stał się punktem docelowym nawet dla piłkarzy z topowych europejskich zespołów.

Nie sprzedaję marzeń, ale solidną rzeczywistość. To, co napawa mnie dumą, to fakt, że dziś Lazio jest punktem docelowym nawet dla graczy z dużych klubów, w porównaniu do sytuacji, gdy zostawałem właścicielem 20 lat temu, drużyna była tylko kopciuszkiem. Klub zyskał teraz wiarygodność na wszystkich poziomach – powiedział Lotito w rozmowie z “RadiaRoma”.

Lazio rozpoczęło sezon zdecydowanie poniżej oczekiwań. Po trzech kolejkach mają zaledwie trzy punkty. Dwie porażki jednak zostały zatuszowane przez imponujące zwycięstwo z Napoli tuż przed reprezentacyjną przerwą.

Sprawdź także: Antonio Cassano zaatakował Inter. “Dwa tytuły zostały spuszczone”

Komentarze