Lazio bez szans na duży transfer. Agent pomocnika potwierdził

Jorginho
Jorginho fot. Imago/Sportimage

Lazio wykazuje zainteresowanie transferem Jorginho. Agent reprezentanta Włoch przyznaje natomiast, że nie prowadzi rozmów z innym klubem, a sam zawodnik chce zostać w Arsenalu na kolejny sezon.

  • Lazio chce mieć w swoich szeregach Jorginho
  • Rozmowy między stronami nie są aktualnie prowadzone
  • Reprezentant Włoch zamierza pozostać w Arsenalu na kolejny sezon

Rzymianie obejdą się smakiem

Jorginho w przeszłości przez lata występował w Napoli, którego trenerem był Maurizio Sarri. Obaj panowie bardzo chwalili sobie współpracę, dlatego włoski szkoleniowiec zapragnął nawiązać ją po raz kolejny.

Media poinformowały niedawno, ze Lazio zainteresowało się ściągnięciem Jorginho. Po zmianach w środku pola Arsenalu reprezentant Włoch mógłby stracić miejsce w składzie, w związku z czym Kanonierzy byli otwarci na definitywne rozstanie. Wygląda jednak na to, że przygotowujący się do Ligi Mistrzów rzymianie będą musieli obejść się smakiem. Agent Jorginho zapewnił, że ten zamierza grać w kolejnym sezonie dla Arsenalu.

To nie jest kwestia zainteresowania ze strony Lazio albo jego budżetu. Mogę zapewnić, że Jorginho jest w Arsenalu bardzo szczęśliwy. W naszych planach na przyszły sezon jest tylko jeden klub. Negocjacje z Lazio nie są prowadzone – wyjaśnił agent.

Zobacz również: Pirlo wraca na ławkę trenerską. Poprowadzi reprezentanta Polski

Komentarze