Lazaro: Rozmowy z Conte były kluczowe

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

W ostatnim czasie szeregi Interu Mediolan zasilił Valentino Lazaro. Zawodnik w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi ujawnił, że wpływ na jego decyzję o transferze miały rozmowy z Antonio Conte. Nie jest tajemnicą, że trener Nerazzurrich kontaktował się z piłkarzem.

Czytaj dalej…

23-latek trafił do teamu z miasta mody z Herthy Berlin, kosztując 22 miliony euro. Przedstawiciele niemieckiej ekstraklasy będzie mógł liczyć również na dodatkowe bonusy. Lazaro podpisał z Interem kontrakt do 2023 roku.

– Inter to olbrzymi klub, na najwyższym poziomie, z wielką historią pełną sukcesów, także w Lidze Mistrzów – powiedział 19-krotny reprezentant Austrii w rozmowie z Berliner Zeitung.

– w prywatnych rozmowach z Conte dużo słyszałem o jego planach, które przekonały mnie do transferu. Wiem, że pod skrzydłami tego trenera mogę się rozwijać – zaznaczył Lazaro.

– Zawsze będę wdzięczny fanom Herthy Berlin i klubowi za wsparcie, jakiego mi udzielili – kontynuował piłkarz.

Lazaro zabrał też głos na temat sumy transferu. – Oczywiście jestem dumny z tego, że Inter wydał tak dużo na transfer, ponieważ oznacza to, że naprawdę we mnie wierzą – rzekł zawodnik.

Komentarze