Laxalt jest gotowy opuścić AC Milan

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Agent Diego Laxalta, Ariel Krasouski w rozmowie z portalem Milannews.it wyjawił, że jego klient jest gotowy opuścić AC Milan i nie ma szczególnych preferencji, kto ma zostać jego nowym pracodawcą.

Czytaj dalej…

Reprezentant Urugwaju trafił na San Siro latem ubiegłego roku z Genoi CFC za 14 milionów euro. W ekipie Rossonerich nie był jednak wiodącą postacią – wystąpił w 29 meczach we wszystkich rozgrywkach. Włoskie media już od jakiegoś czasu informują też, że piłkarz nie jest częścią planów trenera Marco Giampaolo.

– Nie wiemy jeszcze jak wszystko się potoczy, we wtorek po południu mamy spotkanie w Casa Milan, aby porozmawiać z przedstawicielami AC Milan. Mój agent jest jednak gotowy, by zmienić otoczenie. Nie ma to dla niego znaczenia, czy będzie to włoski czy zagraniczny klub, ważne, by miał dużą renomę – powiedział Krasouski.

Laxalt jest wychowankiem urugwajskiego Defensor Sporting. Na Półwysep Apeniński trafił w 2013 roku, najpierw do Interu Mediolan, a następnie reprezentował barwy Bologna FC i Empoli FC.

Komentarze