Lautaro: Mój ojciec popełnił błąd

Luciano Spalletti
Luciano Spalletti fot. Stefan Constantin / SportPictures

Ostatnio media wiele mówiły o konflikcie na linii Lautaro – Spaletti. Wszystko rozeszło się o wpis ojca piłkarza na jednym z portali społecznościowym, w którym ten zaatakował opiekuna Interu. Teraz do tych słów odniósł się sam zawodnik, który przeprosił za to zachowanie, jednocześnie zaprzeczając, że zamierzał odejść z Mediolanu.

Czytaj dalej…

– Spaletti? Między nami nie ma żadnego konfliktu. Wszystko zostało już wyjaśnione – powiedział Lautaro Martinez.

– Wyjaśniłem trenerowi, że mój ojciec reaguje czasami zbyt impulsywnie, ale to dlatego, że sam był piłkarzem i bardzo zależy mu na mojej przyszłości – dodał.

– Mój ojciec się pomylił, a jego wypowiedź była zupełnie niepotrzebna – oznajmił.

– Teraz jest już wszystko w porządku, a ja ciężko trenuje i czekam na swoje szanse. Wiem, że ten zespół to dobre miejsce na rozwój i chciałbym podkreślić, że jestem bardzo szczęśliwy w Mediolanie. Kocham ten klub i jego fanów. – zakończył.

Piłkarz odniósł się także do plotek transferowych, które ostatnio łączyły go z przenosinami do Realu Betis.

– O niczym nie wiedziałem. Dopiero potem przeczytałem, że prezydent Betisu pytał o mnie, ale nikt mnie bezpośrednio o tym nie poinformował. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak nie zamierzałem zmienić klubu – podsumował Lautaro Martinez.

Przypomnijmy, że Lautaro Martinez rozegrał w tym sezonie 20 spotkań, w których zdobył pięć goli i zanotował jedną asystę. Łącznie na boisku spędził 766 minut.

Komentarze