Lautaro odrzucił gigantów. Pragnie zostać w Mediolanie

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. PressFocus

Kibice Interu Mediolan mogą spać spokojnie. “La Gazzetta dello Sport” donosi, że Lautaro Martinez odrzucił zainteresowanie Manchesteru United i Paris Saint-Germain, gdyż jego priorytetem jest pozostanie w ekipie wicemistrza Włoch.

  • Lautaro Martinez nie może narzekać na brak zainteresowania
  • Priorytetem jest dla niego pozostanie w Mediolanie, dlatego odrzucił oferty Manchesteru United i PSG
  • W obecnym sezonie Argentyńczyk strzelił cztery bramki

Lautaro Martinez zakochał się w Mediolanie

Lautaro Martinez zasilił szeregi Interu Mediolan w 2018 roku za kwotę 25 milionów euro. Z perspektywy czasu spokojnie można uznać tę transakcję za bardzo udaną, bowiem Argentyńczyk odgrywa kluczową rolę w ofensywie zespołu i okazał się bardzo istotnym ogniwem w sezonie mistrzowskim. Obecnie cały Inter przeżywa kryzys, choć napastnik nie zamierza wykorzystywać tego faktu do ucieczki z Mediolanu.

Jego umiejętności są pożądane wśród wielu czołowych ekip. 25-latek z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania. W ostatnich tygodniach zgłosili się do niego przedstawiciele Paris Saint-Germain oraz Manchesteru United z zapytaniem o ewentualny transfer. “La Gazzetta dello Sport” przekonuje, że Martinez odrzucił zakusy obu gigantów, bowiem zamierza kontynuować swoją karierę w Interze.

Nie wiemy natomiast, jak na tę sytuację zapatrują się włodarze uznanego włoskiego klubu. Problemy finansowe Interu nie są tajemnicą, zatem możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy na sprzedaży swojej gwiazdy z pewnością jest kusząca. Kontrakt reprezentanta Argentyny obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.

W obecnej kampanii Martinez radzi sobie nieco gorzej, choć był bohaterem ostatniego starcia z FC Barceloną. Jego bramka i asysta przyczyniły się do remisu z “Dumą Katalonii”, co znacząco zwiększyło szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Zobacz również: Allegri przekonuje: dochodzą głosy o rozłamie, ale wcale tak nie jest

Komentarze

Comments 6 comments

doskonale wie że w takiej premier league nie będzie istniał więc chce zostać problem w tym że żebraków z interu nie stać na niego już 🙂 beka 🙂 wielki inter ? hhaahaah wszyscy są na spzedaż jak śpiewało de mono haahaha beka z mema klubu