Gwiazda Interu z koronawirusem. Występ w hicie niepewny

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez PressFocus

Reprezentacja Argentyny poinformowała, że Lautaro Martinez uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Napastnik nie weźmie udziału w meczach eliminacji do mistrzostw świata, a jego występ w hicie przeciwko Juventusowi również stoi pod znakiem zapytania.

  • Lautaro Martinez uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa
  • Napastnik nie weźmie udziału w meczach reprezentacji Argentyny przeciwko Wenezueli i Ekwadorowi
  • Jego występ w hicie Serie A pomiędzy Interem i Juventusem również stoi pod znakiem zapytania

Lautaro z koronawirusem. Nie zagra z Juventusem?

Kolejne problemy Interu Mediolan. Nerazzurri wygrali zaledwie jedno z pięciu ostatnich meczów ligowych, a ich szanse na obronę trofeum znacznie zmalały. Obecnie tracą do liderującego Milanu sześć punktów, ale mają w zanadrzu zaległe spotkanie. Może jednak okazać się, że w najbliższej kolejce będą musieli poradzić sobie bez swojej wielkiej gwiazdy.

Lautaro Martinez otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Argentyny. Albicelestes zmierzą się w jego trakcie w ostatnich meczach eliminacji do nadchodzących mistrzostw świata z Wenezuelą i Ekwadorem. Napastnik mistrzów Włoch nie weźmie w nich jednak udziału. Uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i pozostaje w izolacji. Inter Mediolan 3 kwietnia zmierzy się z rywalem będącym w niezłej formie – Juventusem. Nie wiadomo, czy do tego czasu Lautaro Martinez zdoła wrócić do kadry meczowej.

Argentyńczyk rozegrał w tym sezonie 39 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich szesnaście bramek.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze