Lautaro Martinez o Icardim i Dybali

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Najbliższe dni mogą być przełomowe, jeśli chodzi o konflikt na linii Mauro Icardi – Inter Mediolan. Inny zawodnik włoskiego klubu, Lautaro Martinez, wypowiedział się o całej sytuacji, a także skomentował plotki transferowe dotyczące Paulo Dybali.

Czytaj dalej…

– Brak Icardiego to zła sytuacja zarówno dla klubu jak i dla samego zawodnika – zaczął napastnik Interu w rozmowie z TNT Sports.

– Nie możemy jednak zrobić zbyt wiele jeśli chodzi o jego powrót. To decyzja pomiędzy nim a klubem. My, zawodnicy, możemy tylko czekać na to co się stanie – dodał.

– Od chwili gdy przybyłem do Włoch to Icardi bardzo mi pomógł. Zawsze był dla mnie dobry i otwarty. Mam nadzieję, że uda mu się rozwiązać swoje problem i wróci do naszego składu. Mauro zrobił wiele dla tego klubu i wiemy ile mu zawdzięczamy – podsumował Lautaro Martinez.

– Plotki o transferze Dybali do Interu? Nie jestem odpowiednią osobą, żeby rozmawiać na takie tematy. Dobrze czuję się obok niego na boisku kiedy gramy dla Argentyny, więc to byłby zaszczyt występować z nim w jednym klubie, ale to nie są moje decyzje – zakończył.

Lautaro Martinez rozegrał w tym sezonie 29 spotkań, w których strzelił 9 goli i zaliczył dwie asysty.

Komentarze