Lautaro Martinez blisko przedłużenia kontraktu z mistrzami Serie A

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. PressFocus

Lautaro Martinez według informacji Sky Sport Italia jest bliski podpisania nowej umowy z Interem Mediolan. Aktualny kontrakt Argentyńczyka z mistrzami Serie A wygasa z końcem czerwca 2023 roku. Dzięki nowej umowie napastnik mógłby liczyć na znaczną podwyżkę.

  • Inter Mediolan pracuje nad zawarciem porozumienie w sprawie nowego kontraktu z Lautaro Martinezem
  • W środę doszło do spotkania przedstawicieli mistrzów Włoch z agentem Argentyńczyka
  • Wygląda na to, że piłkarz zostanie w klubie ze Stadio Giuseppe Meazza na dłużej

Lautaro Martinez z dużą podwyżką

Lautaro Martinez w ostatnim czasie był łączony między innymi z transferem do Arsenalu i Atletico Madryt. Wygląda jednak na to, że reprezentant Argentyny tego lata jednak nie zmieni barwy klubowych.

Włoscy dziennikarze ujawnili, że w środę doszło do spotkania przedstawicieli Interu z agentem zawodnika. Klub z Serie A reprezentowali Piero Ausilio oraz Dario Baccin. Z kolei za sprawy piłkarza odpowiedzialny jest Alejandro Camano.

Spoitkanie mające na celu zatrzymanie 23-latka w Interze wydaje się, że przebiegło zgodnie z planem działaczy mistrzów Serie A. Lautaro Martinez w poprzedniej kampanii zdobył w 38 meczach ligowych 17 bramek. Piłkarz aktualnie może liczyć na zarobki w wysokości 2,5 miliona euro. W przypadku parafowania nowego kontraktu Lautaro Martinez ma rocznie inkasować sześć milionów euro.

Plany Interu nie kończą się jednak na przedłużeniu umowy z argentyńskim napastnikiem. Celem władz klubie jest również parafowanie nowego kontraktu z Nicolo Barellą. Mistrz Europy ma umowę z Interem ważną do końca czerwca 2024 roku. Sternicy Nerazzurrich nie biorą pod uwagę rozstania z zawodnikiem.

Czytaj więcej: Zapata następcą Lukaku? Agenci Kolumbijczka wkrótce rozwiążą sytuację

Komentarze