Latem wielki klub zarzuci sieci na Osimhena. “Wystarczy kwota między 120 a 130 mln euro”

Victor Osimhen
Victor Osimhen fot. PressFocus

Victor Osimhen jest jedną z największych gwiazd SSC Napoli. Tymczasem dziennikarz Gianluca Di Marzio przewiduje, że Nigeryjczyk wkrótce może trafić do Premier League.

  • Nie milkną spekulacje na temat przyszłości Victora Osimhena
  • W felietonie w Przeglądzie Sportowym na temat przyszłości Nigeryjczyka stanowisko zabrał dziennikarz Ginaluca Di Marzio
  • Zawodnik może wylądować według wieści żurnalisty w Premier League

Manchester United może pozyskać gwiazdę Napoli

Victor Osimhen w tym sezonie jest motorem napędowym SSC Napoli. W tej kampanii zawodnik zmierza pewnym krokiem po koronę króla strzelców Serie A. Jednocześnie nie milkną spekulacje na temat przyszłości piłkarza.

Dziennikarz Gianluca Di Marzio wyraził przekonanie, że Osimhen otrzyma zgodę na zmianę barw klubowych. Piłkarz jednocześnie będzie mógł zmienić pracodawcę już za kilka miesięcy. Najbardziej realny wydaje się scenariusz z przeprowadzką Nigeryjczyka do Premier League.

Uważam, że Osimhen trafi do Manchesteru United, który musi sprowadzić wielką dziewiątkę. Napoli żąda za niego 150 mln euro, ale żeby go kupić, prawdopodobnie wystarczy kwota pomiędzy 120 a 130 mln euro – napisał znany żurnalista w swoim felietonie w Przeglądzie Sportowym.

Reprezentant Nigerii nie jest jedynym zawodnikiem, który jest rozchwytywany z SSC Napoli. Chwicza Kwaracchelia też zapisał się w notesach agentów piłkarskich.

Czytaj więcej: Pioli przed meczami z Napoli. “Nikt nie jest niepokonany”

Komentarze