La Stampa: Sarri musiał tłumaczyć się Agnelliemu

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Według najnowszych doniesień dziennika La Stampa szkoleniowiec Juventusu FC w osobie Maurizio Sarriego spotkał się w poniedziałek z prezydentem klubu Andreą Agnellim. Celem tego spotkania było złożenia wyjaśnień na temat aktualnej dyspozycji drużyny przez szkoleniowca Starej Damy.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że w trakcie minionego weekendu Juve przegrało w delegacji z Hellasem Werona w Serie A. Turyński team prowadził 1:0 po trafieniu Cristiano Ronaldo, ale korzystnego wyniku nie zdołał utrzymać do ostatniego gwizdka sędziego, przegrywając 1:2.

Juventus plasuje się obecnie na drugiej pozycji w ligowej klasyfikacji, legitymując się jednak takim samym dorobkiem punktowym co Inter Mediolan. Ekipa z Lombardii może się jednak pochwalić lepszym bilansem goli.

W ostatnim czasie nie milkną w Italii spekulacje na temat przyszłości aktualnego trenera Bianconerich. Przeważające są głosy, sugerujące, aby Juventus zwolnił Sarriego. Podobno faworytem do zastąpienia byłego menedżera Chelsea FC miałby być Josep Guardiola, który niewykluczone, że po sezonie rozstanie się z Man City,

Przypomnijmy, że w najbliższy czwartek turyński team zmierzy się w Mediolanie z AC Milanem w ramach 1/2 finału Coppa Italia.

Komentarze