Juventus prowadzi rozmowy ze Spezią ws. transferu

Emil Holm
Emil Holm IMAGO / NurPhoto

Nicolo Schira poinformował, że Juventus w dalszym ciągu jest zainteresowany pozyskaniem Emila Holma. Nawet władze “Bianconerich” spotkali się ze Spezią, aby omówić potencjalny transfer. Jednak kwota, jaką zażyczył sobie spadkowicz Serie A, przewyższa możliwości turyńskiego klubu.

  • Emil Holm nadal znajduje się na celowniku Juventusu
  • Władze “Bianconerich” nawet rozmawiały ze Spezią w sprawie transferu
  • Kwota, którą zażyczył sobie spadkowicz, przewyższa możliwości “Starej Damy”

Spezia ulegnie prośbom Juventusu i obniży cenę Emila Holma?

Z informacji przekazanych za pośrednictwem Twittera przez Nicolo Schirę wynika, że Juventus nie ma zamiaru odpuszczać w sprawie Emila Holma. Nawet doszło do spotkania między przedstawicielami “Bianconerich” a Spezią, w którym omawiany był temat kwoty Szweda. Cena jaką zażyczyły sobie władze spadkowicza Serie A zdecydowanie przewyższa możliwości turyńskiego zespołu.

Spezia zażyczyła sobie aż 15 milionów euro za Emila Holma. Władze tego klubu zdają sobie sprawę, że szwedzki wahadłowy wzbudza zainteresowanie wielu zamożniejszych klubów, w szczególności Juventusu, który potrzebuje wzmocnień na tej pozycji. Pojawiały się w mediach nawet doniesienia, że Inter stawi czoła “Starej Damie” w walce o 23-latka.

Dwukrotny reprezentant Szwecji trafił do Spezii już w 2021 roku, jednak od razu po przeprowadzce został wypożyczony do duńskiego SonderjyskE. Całą minioną kampanię spędził już we włoskim zespole, gdzie był jednym z najlepszych zawodników, mimo że przez problemy zdrowotne w rozgrywkach Serie A rozegrał tylko 20 spotkań. W tym czasie zdobył jedną bramkę oraz dwukrotnie zanotował asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia 23-latka na zaledwie pięć milionów euro.

Sprawdź także: Król strzelców rozgrywek Serie B na celowniku mistrzów Włoch

Komentarze