Kvaratskhelia doceniony. Napoli pracuje nad nową umową

Khvicha Kvaratskhelia
Khvicha Kvaratskhelia PressFocus

Khvicha Kvaratskhelia jest jednym z najlepszych zawodników nie tylko Napoli, ale całej Serie A w tym sezonie, dlatego Azzurri już pracują nad nową umową dla Gruzina, która zapewni mu podwyżkę.

  • Kvaratskhelia rozgrywa znakomity sezon w Napoli
  • Gruzin jest wyróżniającym się zawodnikiem w całej lidze
  • Azzurri chcą docenić jego formę i planują zaoferować mu nową umowę

Kvaratskhelia dostanie podwyżkę i dłuższy kontrakt

Khvicha Kvaratskhelia mimo, iż nie rozegrał nawet pełnego sezonu w Napoli jest już jednym z bardziej rozchwytywanych zawodników całej ligi. Azzurri zdają sobie sprawę, że wkrótce zatrzymać Gruzina w Kampanii może być niezwykle trudno, ale starają się robić wszystko, by to zrobić.

Serwis FootMercato informuje, że Napoli pracuje nad nową umową dla Khvichy Kvaratskhelii. Według nich, Gruzin miałby przedłużyć kontrakt o kolejny sezon, czyli do roku 2028. Ponadto jego zarobki wzrosną o milion euro, czyli do poziomu 2,5 miliona euro. Jednak wraz z bonusami jego pensja może wynieść aż 4 miliony euro.

Tym samym Khvicha Kvaratskhelia stanie się drugim najlepiej zarabiającym zawodnikiem Napoli. Pierwszy jest Victor Osimhe, który wraz z premią może liczyć na wynagrodzenie rzędu pięciu milinów euro.

Choć jest to spora pensja, jak na realia Napoli, nie są to jednak kwoty, które zwalają z nóg w dzisiejszym futbolu. Media zwracają uwagę, że Gruzin za rok lub dwa może być łatwo skuszony ofertą PSG czy klubów angielskich, które bez większych problemów będą w stanie zaoferować mu dwukrotnie większą pensję.

Zobacz również: Di Maria coraz bliżej porozumienia z Juventusem

Komentarze