Koszmar Smallinga. Anglikowi i jego żonie grożono bronią

Chris Smalling
Chris Smalling PressFocus

Corriere dello Sport donosi, że Chris Smalling padł ofiarą rabunku. Trzech uzbrojonych mężczyzn wtargnęło do jego domu, groziło bronią zawodnikowi i jego rodzinie, po czym zmuszono do oddania kosztowności.

Chris Smalling przeżył koszmar

W nocy z czwartku na piątek Chris Smalling przeżył prawdziwy koszmar. Występujący w AS Roma Anglik padł ofiarą włamania z kradzieżą. Trzech uzbrojonych mężczyzn wtargnęło do domu środkowego obrońcy w okolicy Drogi Appijskiej. Napastnicy grozili Smallingowi, a także jego żonie bronią. W domu znajdowali się także syn, matka i siostra angielskiego zawodnika. Ostatecznie zmusili 31-latka do oddania mu zegarka firmy Rolex oraz klejnotów.

Policja szuka winnych

Aktualnie włoscy policjanci badają obraz z kamer monitoringu. Po pierwszych ustaleniach wydaje się, że złodziejami byli trzej Włosi. Każdy z nich był uzbrojony. Wtargnęli do domu przez sypialnię i złapali małżeństwo we śnie około godziny piątej nad ranem. Zmusili Chrisa Smallinga do otwarcia sejfu. Zabrali z niego wspomnianego Rolexa, klejnoty, a także koło 300 euro w gotówce.

Chris Smalling trafił do AS Roma w sierpniu 2019 roku. Przez rok zaprezentował się na tyle dobrze, że włoski klub postanowił wykupić, wypożyczonego pierwotnie, gracza, z Manchesteru United za kwotę 15 milionów euro. W tym sezonie Anglikowi w powrocie do najwyższej dyspozycji przeszkadzają kontuzje. Obecnie, od ponad miesiąca, walczy z urazem kolana. W kampanii 2020/2021 rozegrał czternaście spotkań w Serie A, w których zanotował jedną asystę.

Komentarze