Ibrahimovic: Nie wątp w COVID-19 [wideo]

Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic fot. PressFocus

Zlatan Ibrahimovic w swoim ostatnim materiale na jednym ze swoich profili w mediach soełecznościowych w pewnym sensie zareagował na słowa Crstiano Ronaldo. Przypomnijmy, że Portugalczyk dał do zrozumienia, że testy PCR na COVID-19 wprowadzają w błąd. Tymczasem Szwed zachęcał do przestrzegania obowiązujących zasad związanych z noszeniem maseczek i zachowaniem dystansu społecznego.

Czytaj dalej…

Zlatan Ibrahimovic jest jednym z tych zawodników, który był zakażony “nieszczęsnym patogenem”, co skutkowało tym, że zawodnik na kilka tygodni był wyłączony z gry. Ostatecznie piłkarz wrócił na boisku po chorobie, będąc aktualnie najskuteczniejszym strzelcem w zespole.

O ile napastnik Czerwono-czarnych zachęcał do przestrzegania obowiązujących przepisów związanych z zatrzymaniem rozprzestrzenienia sią koronawirusa, to CR7 nie ukrywał wczoraj na Instagramie swojej frustracji związanej z tym, że nie było mu dane zagrać w meczu przeciwko FC Barcelonie w Lidze Mistrzów.

Ibrahimovic z nutką ironii odniósł się do głosów wyrażanych między innymi przez Ronaldo. ” Wirus rzucił mi wyzwania, które ostatecznie wygrałem. Ty jednak nie jesteś Zlatanem, więc nie wątp w wirusa. Rusz głową, przestrzegaj zasad, zachowuj dystans, a wówczas wygramy z nim” – mówił Ibracadabra.

Przypomnijmy, że Ibrahimović dołączył do teamu z miasta mody w styczniu tego roku, wracając do Milanu po dziewięciu latach przerwy. 39-latek w szeregach Rossonerich wystąpił łącznie w 110 meczach, notując w nich 74 trafienia i 29 asyst.

Obecna umowa byłego reprezentanta Szwecji z Milanem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze