Young kolejnym zawodnikiem Interu z COVID-19

Ashley Young
Ashley Young fot. Ramil Sitdikov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Inter Mediolan w oficjalnym komunikacie poinformował o kolejnym zakażeniu na COVID-19 w szeregach swojego zespołu. Tym razem z “nieszczęsnym patogenem” zetknął się Ashley Young. Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że kolejny zawodnik Nerazzurrich wypadł ze składu ekipy Antonio Conte na derby z AC Milanem.

Czytaj dalej…

Inter Mediolan jest w ostatnim czasie sponiewierany z powodu COVID-19. Już wcześniej pojawiły się informacje, że zakażeni zostali: Alessandro Bastoni, Milan Skriniar, Radja Nainggolan, Roberto Gagliardini i Ionut Radu. Anglik jest zatem szóstym zawodników z pozytywnym wynikiem związanym z popularną ostatnio infekcją.

“Inter Mediolan ogłasza, że ​​Ashley Young uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 po testach przeprowadzonych wczoraj w Appiano Gentile. Anglik przebywa już na domowej kwarantannie” – czytamy w komunikacie klubu z Lombardii.

Young trafił do teamu z miasta mody w styczniu tego roku na zasadzie transferu definitywnego z Man Utd. 39-krotny reprezentant Anglii związał się umową z Czerwonymi Diabłami do końca czerwca 2021 roku.

Inter plasuje się aktualnie na czwartej pozycji w tabeli Serie A, legitymując się bilansem siedmiu punktów na koncie. Po dwóch wygranych kolejno z ACF Fiorentiną oraz Benevento Calcio ekipa z Mediolanu podzieliła się punktami z SS Lazio.

Komentarze