Sampdoria także z nowymi przypadkami koronawirusa

Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Sampdoria Genua jest kolejnym klubem, który poinformował o uzyskaniu pozytywnych wyników badań na obecność koronawirusa u członków swojego zespołu.

Czytaj dalej…

Kluby Serie A przygotowują się obecnie do powrotu do treningów grupowych, których możliwość przeprowadzania mają nadzieję mieć od 18 maja. Jednym z elementów tych przygotowań jest testowanie członków zespołu na obecność w ich organizmach koronawirusa.

Czterech zawodników Sampdorii skierowanych na kwarantannę

W czwartek Sampdoria, w oficjalnym komunikacie poinformowała, że przeprowadzone testy dały pozytywny wynik u trzech zawodników. W innym przypadku test dał wynik pozytywny, po wcześniejszych negatywnych wynikach.

Wszystkie te osoby, które nie wykazują żadnych objawów, zostały skierowane na kwarantannę i będą stale monitorowane zgodnie z zaleceniami protokołu medycznego.

Kolejne przypadki koronawirusa w klubach Serie A

Sampdoria jest trzecim klubem, który w ostatnim czasie poinformował o pozytywnych wynikach testów w swojej drużynie. Wcześniej takie informacje przekazało Torino (jeden przypadek) i Fiorentina (sześć przypadków). Żadnego pozytywnego wyniku testu nie stwierdzono natomiast w Hellas Werona.

Piłkarzami Sampdorii Genua są reprezentanci Polski Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.

Komentarze