Ronaldo wściekły: “Testy PCR wprowadzają w błąd”

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Cristiano Ronaldo nie zagra w dzisiejszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym Juventus FC zmierzy się z FC Barceloną. Portugalczyk na łamach jednego z portali społecznościowych opublikował zdjęcie z opisem, w którym nie ukrywał swojej wściekłości z powodu takiego stanu rzeczy.

Czytaj dalej…

Cristiano Ronaldo jest poddany procesowi samoizolacji od zgrupowania reprezentacji Portugalii. O ile w potyczkach przeciwko Hiszpanii i Francji zawodnik zagrał, to już w boju ze Szwecją piłkarza zabrakło. Było to następstwem pozytywnego wyniku na obecność COVID-19.

Ronaldo tuż po wykryciu rzekomego zakażenia udał się do Włoch, gdzie w swoim domu w Turynie przechodzi kwarantannę. Zawodnik za każdym razem, gdy tylko ma ku temu okazję, to oświadcza, że czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów choroby. Podobnie było w przypadku ostatniej publikacji CR7 na Instagramie.

“Czuję się dobrze i zdrowo” – napisał zawodnik, dodając po chwili dodatkowe zdanie. “Testy PCR wprowadzają w błąd” – dodał Portugalczyk.

Ronaldo trafił do Juve w 2018 roku 117 milionów euro. Portugalski zawodnik nie ukrywał, że bardzo zależało mu na ty, aby móc zagrać w boju przeciwko Dumie Katalonii. Dla piłkarza Starej Damy byłaby to pierwsza szansa na skonfrontowanie się z ekipą Leo Messiego od momentu przeprowadzki Ronaldo na Półwysep Apeniński.

Komentarze