Piłkarze Napoli po testach na obecność COVID-19. Znane wyniki

Piłkarze SSC Napoli
Piłkarze SSC Napoli fot. PressFocus

SSC Napoli w czwartkowy wieczór rozegra mecz w ramach drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Na drodze teamu z Kampanii stanie Real Sociedad San Sebastian. Z klubu z południa Włoch wypłynęła natomiast dobra wiadomość, gdyż wszystkie testy wymazowe na koronawirusa wykonane wczoraj u piłkarzy Azzurrich, dały wynik negatywny.

Czytaj dalej…

SSC Napoli w swoim pierwszym występie w ramach grupy F w Lidze Europy przegrało 0:1 z AZ Alkmaar, Tym samym potyczka z zespołem z Kraju Basków będzie miała niezwykłe znaczenie w kontekście pozostałych czterech do rozegrania spotkań w grupie.

Odnotujmy, że w kadrze Azzurrich na występy w europejskich pucharach znajduje się Piotr Zieliński. Reprezentant Polski może być zatem spokojny o to, że będzie mu dane zagrać w czwartkowym boju z teamem z San Sebastian.

Dodajmy, że wicelider włoskiej ekstraklasy do czwartkowej konfrontacji podejdzie po wygranych derbach Kampanii z Benevento Calcio. Taki stan rzeczy sprawia, że Napoli po pięciu rozegranych spotkaniach legitymuje się bilansem 11 “oczek” na koncie, tracąc do pierwszego AC Milanu zaledwie dwa punkty.

Komentarze