Oficjalnie: Perin z pozytywnym testem na COVID-19

Mattia Perin
Mattia Perin fot. Grzegorz Wajda

Mattia Perin nie zagra w jutrzejszym meczu w ramach włoskiej ekstraklasy, w którym Genoa CFC zmierzy się w delegacji z SSC Napoli. Włoski bramkarz miał pozytywny wynik testu na COVID-19. Zawodnik Rossoblu jest zatem kolejnym w ostatnim czasie przedstawicielem Serie A, który zaraził się “nieszczęsnym patogenem”.

Czytaj dalej…

Mattia Perin aktualnie przebywa w swoim domu, mając gorączkę, o czym poinformował na konferencji prasowej trener Genoi w osobie Rolando Marana. Taki stan rzeczy sprawia, że 27-latek nie zaliczy swojego drugiego spotkania w trakcie kampanii 2019/2020.

Perin w styczniu tego roku został wypożyczony z Juventusu FC do ekipy z Ligurii. Genoa po zakończeniu kampanii 2019/2020 zdecydowała się na przedłużenie wypożyczenia bramkarza. Perin będzie zatem bronił barw Czerwono-niebieskich do końca czerwca 2021 roku.

W związku z zachorowaniem bramkarza urodzonego w Latinie jego miejsce zajmie między słupkami Federico Marchetti, który ostatni mecz we włoskiej ekstraklasie rozegrał we wrześniu 2018 roku.

Komentarze