Napoli po kolejnych testach na COVID-19, dobre wieści!

Piłkarze SSC Napoli
Piłkarze SSC Napoli fot. PressFocus

SSC Napoli w związku ze wzrostem liczby zakażeń nie rozegrało swojego meczu ligowego przeciwko Juventusowi FC. Na dzisiaj wciąż nie wiadomo, czy spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower na korzyść Starej Damy, czy może mecz zostanie rozegrany w innym terminie. Klub z Kampanii poinformował natomiast o przeprowadzeniu kolejnych testów na obecność COVID-19, po których nie było jednak pozytywnych wyników.

Czytaj dalej…

SSC Napoli przedstawiło jednocześnie dobre wiadomości, bo nie ma żadnych nowych przypadków zakażeń “nieszczęsnym patogenem”, co można traktować jako pozytywny prognostyk na przyszłość.

“Wszystkie wymazy wykonane dziś rano członkom zespołu nie wykazały zakażeń na COVID-19. Jeszcze jeden test wymazowy jednego z członków sztabu szkoleniowego musi zostać poddany analizie” – czytamy w komunikacie klubu z Kampanii.

Odnotujmy, że Napoli rozegrało jak na razie dwa mecze w ramach Serie A w trakcie kampanii 2020/2021. Po tych meczach Azzurri legitymują się bilansem sześciu punktów na koncie. Warto zaznaczyć, że piłkarze Napoli mają na swoim koncie osiem goli strzelonych. Jak na razie neapolitańczycy nie stracili bramki.

Po przerwie reprezentacyjnej team Gennaro Gattuso zmierzy się w arcyciekawie zapowiadającym się meczu z Atalantą BC. Spotkanie zaplanowane jest na sobotę 17 października na godzinę 15:00.

Komentarze