Mancini wyzdrowiał po zakażeniu na COVID-19

Roberto Mancini
Roberto Mancini fot. Grzegorz Wajda

Selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Mancini wyzdrowiał po zakażeniu na COVID-10. Opiekun Squdra Azzurra w rozmowie z La Gazzetta dello Sport ujawnił, że uzyskał dzisiaj wynik negatywny na koronawirusa.

Czytaj dalej…

Selekcjoner reprezentacji Włoch w związku ze swoim zakażeniem nie mógł prowadzić swojej drużyny w bojach z Estonią, Polską oraz Bośnią i Hercegowiną. Nie przeszkodziło to jednak w tym, aby Squadra Azzurra wywalczyła awans do Final Four Ligi Narodów UEFA.

Przypomnijmy, że Włosi w listopadowych spotkaniach pokonali Estonię 4:0, Polskę 2:0, podobnie jak Bośnię i Hercegowinę. Ekipa z Półwyspu Apenińskiego wygrała tym samym grupę pierwszą dywizji A w Lidze Narodów UEFA. Tym samym to Włochy będą gospodarza Final Four rozgrywek.

– Dzisiaj miałem negatywny wynik testu wymazowego. Skończyło się, wszystko już w porządku – powiedział opiekun Squadra Azzurra w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Odnotujmy, że Mancini o swoim aktualnym stanie zdrowie wypowiedział się w trakcie internetowej prezentacji autobiografii Sinisy Mihajlovicia.

Komentarze