Hakimi z negatywnym testem na COVID-19

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Achraf Hakimi przeszedł kolejny test na obecność COVID-19. Marokański piłkarz już kilku dni temu miał badania na koronawirusa, które dały wynik pozytywny. Tym samym zawodnik nie mógł zagrać w starciu przeciwko Borussii M’Gladbach w Lidze Mistrzów. Najnowsze badanie piłkarza dało z kolei wynik negatywny.

Czytaj dalej…

Achraf Hakmimi w związku z zakażeniem na COVID-19 mógł być pozbawiony występów w spotkaniach kolejno z: Genoą CFC, Szachtarem Donieck, czy nawet z Realem Madryt. Ostatni nowy test, który miał wynik negatywny, sprawił, że na dzisiaj nie wiadomo, jak długo wyłączony z gry będzie zawodnik Nerazzurrich.

“Inter Mediolan informuje, że ​​wynik testu Achrafa Hakimiego na wymaz z wczorajszego wyniku był ujemny po pozytywnych wynikach testów UEFA przed meczem z Borussią Mönchengladbach” – brzmi komunikat klubu z Lombardii.

“Gracz, przechodzący zakażenie bezobjawowo, został dzisiaj poddany kolejnemu testowi wymazu, aby ocenić jego rzeczywistą sytuację” – czytamy dalej.

Przypomnijmy, że Inter w sobotni wieczór zmierzy się w delegacji z Genoą CFC. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 18:00. Team z miasta mody po rozegraniu czterech spotkań ligowych plasuje się na szóstej pozycji, legitymując się dorobkiem siedmiu punktów na koncie.

Komentarze