Niewypał transferowy zostanie w stolicy Włoch?

Andrea Belotti
Andrea Belotti PressFocus

Andrea Belotti przychodził do Romy jako mistrz Europy i bramkostrzelny napastnik. Ostatecznie w pierwszym sezonie Serie A w stolicy Włoch nie zdobył nawet jednej bramki. Jednak jak informuje Gianluca Di Marzio, włoski napastnik zostanie w stołecznym klubie.

  • Andrea Belotti ma za sobą fatalny sezon
  • Jednak włoski napastnik zostanie w Romie
  • Jego kontrakt zostanie automatycznie przedłużony

Kontrakt Belottiego automatycznie przedłużony

Przeprowadzka Andrei Belottiego z Torino do Romy była ubiegłego lata jednym z największych hitów transferowych wewnątrz Serie A. Pierwszy sezon ligowy w stolicy Włoch okazał się kompletną klapą. Bowiem włoski napastnik nie zdobył ani jednej bramki. Jednak mistrz Europy prawdopodobnie zostanie na Stadio Olimpico.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, kontrakt Andrei Belottiego z Romą zostanie automatycznie przedłużony po spełnieniu określonych warunków. Oczywiście, to nie wyklucza całkowicie jednak odejścia. Wydaje się jednak, że władze “Giallorossich” dadzą mu jeszcze jedną szansę, licząc, że wróci do dawnej formy.

Łączny bilans spotkań w niedawno zakończonym sezonie wychowanka Uc AlbinoLeffe wynosi 46. Belotti zdobył cztery bramki – trzykrotnie wpisał się na listę strzelców w rozgrywkach Ligi Europy oraz raz w Coppa Italia – a także zanotował dwie asysty.

Sprawdź także: Lazio wyprzedziło konkurencję. Finalizuje transfer gwiazdy Serie A

Komentarze