Kolejny transfer Benevento

Serie A
Serie A

Benevento zbroi się przed występami na boiskach Serie A. W piątkowe popołudnie beniaminek poinformował o pozyskaniu kolejnego zawodnika. Tym razem do drużyny dołączył 27-letni napastnik Gianluca Caprari.

Czytaj dalej…

Caprari trafił do drużyny prowadzonej przez Filippo Inzaghiego na zasadzie rocznego wypożyczenia z Sampdorii Genua. W umowie między klubami znalazła się opcja definitywnego transferu po zakończeniu najbliższego sezonu.

Napastnik, który w trakcie swojej kariery reprezentował barwy także takich klubów jak AS Roma, Pescara Calcio i Parma, teraz będzie miał pomóc Benevento w pierwszym, trudnym sezonie na boiskach Serie A.

Caprari ma na swoim koncie 148 występów w Serie A, w których zdobył 27 bramek. Piłkarz występował również na zapleczu włoskiej ekstraklasy, rozgrywając 80 meczów i strzelając w nich 20 goli.

Kolejne wzmocnienie beniaminka

27-latek jest kolejnym wzmocnieniem rewelacji poprzedniego sezonu Serie B. W nadchodzących rozgrywkach, w barwach Benevento, zobaczymy również reprezentanta Polski Kamila Glika, który zdecydował się na powrót do Włoch. Do drużyny dołączyli również Gianluca Lapadula i Daam Foulon.

Komentarze