Kolejne wzmocnienie Milanu w drodze. Finalizacja jeszcze w tym tygodniu

Samuel Chukwueze
Samuel Chukwueze fot. Imago/Pressinphoto

Milan jest bliski kolejnego wzmocnienia. Do drużyny jeszcze w tym tygodniu powinien dołączyć Samuel Chukwueze. Aktualnie dogadywane są ostatnie detale transakcji – donosi Fabrizio Romano.

  • Milan dogaduje szczegóły kolejnego transferu
  • Do drużyny w tym tygodniu powinien dołączyć Samuel Chukwueze
  • Kwota transferu skrzydłowego wyniesie około 25 milionów euro

Duże wzmocnienie ofensywy

Milan letnie okienko zaczął od bolesnej straty, bowiem z zespołem pożegnał się Sandro Tonali, które za rekordowe w skali klubu pieniądze trafił do Newcastle United. Zarobione na włoskim pomocniku pieniądze Rossoneri przeznaczają na jakościowe wzmocnienia. Zespół zasilili już Christian Pulisic, Ruben Loftus-Cheek, Noah Okafor, Luka Romero oraz Tijjani Rejinders. Na tym nie koniec, bowiem na etapie finalizacji jest obecnie kolejny transfer.

Na San Siro ma się przenieść Samuel Chukwueze. Wyróżniająca się postać ostatniego sezonu La Liga trafiła na radary Milanu i jest już bardzo blisko zmiany otoczenia. Aktualnie dogadywane są ostatnie szczegóły transakcji. Uważa się, że oficjalne ogłoszenie może nastąpić jeszcze w tym tygodniu.

Villarreal na swoim zawodniku zarobi około 25 milionów euro. Wynika to z faktu zaledwie rocznej umowy łączącej obie strony. W innym przypadku Chukwueze kosztowałby dużo więcej.

Zobacz również: Sparing: pięć goli w hicie, Milan nie dał rady Realowi

Komentarze

Na temat “Kolejne wzmocnienie Milanu w drodze. Finalizacja jeszcze w tym tygodniu

Będziemy oceniać po sezonie kto zrobił najlepsze transfery, ale na TEN MOMENT Milan może być najpoważniejszym kandydatem do scudetto. Napoli na razie jeszcze na wakacjach i to z nowym trenerem. Inter w powijakach po oddaniu pięciu istotnych zawodników sprowadził dopiero dwa zastępstwa.
Tymczasem ten skreślany Furlani skleił Pioiliemu pakę praktycznie na sam start precampionato łatając praktycznie każdy ubytek w kadrze, a do tego wszystkiego Milan jeszcze zyskał ławkę.
Miejmy nadzieję, że reszta stawki się obudzi…