Kolejne spotkanie na linii Juve-agent Zaniolo

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień Tuttosport przedstawiciel Juventusu FC kolejny raz spotkał się z menedżerem Nicolo Zaniolo, co może zwiastować w niedalekiej przyszłości transfer zawodnik do mistrzów Włoch. Młody piłkarz aktualnie broni barw AS Romy, do której latem minionego roku trafił z Interu Mediolan.

Czytaj dalej…

19-latek to w ostatnim czasie jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników występujących w Serie A. Zaniolo to rewelacja kampanii 2018/2019 we włoskiej ekstraklasie, notując sześć trafień w 36 meczach.

Tymczasem turyński dziennik podaje, że w miniony poniedziałek doszło do spotkania dyrektora sportowego Juve w osobie z Fabio Paraticiego z menedżerem młodego pomocnika Wilków Claudio Vigorellim. To już kolejny kontakt przedstawiciela Starej Damy z agentem młodego reprezentant Włoch. Wcześniej wymienieni panowie spotkali się odpowiednio przed spotkaniami Atletico – Juventus i Juventus – Ajax.

Warto zaznaczyć, że klub z Turynu nie jest jedynym, który chce pozyskać Zaniolo. Dwukrotny reprezentant Włoch znajduje się również w kręgu zainteresowania Tottenhamu Hotspur.

Komentarze