Spięcie piłkarzy Romy z Jose Mourinho po porażce z Milanem

Jose Mourinho
Jose Mourinho Imago/Giuseppe Maffia

AS Roma na starcie sezonu prezentuje się fatalnie i w trzech kolejkach zdobyła tylko punkt. Dziennikarze Radio Radio przekazali, że Jose Mourinho wdał się w kłótnię z piłkarzami Wilków po porażce z AC Milanem. Ci domagali się dokładniejszych instrukcji taktycznych. 

  • AS Roma rozpoczęła sezon ligowy od remisu i dwóch porażek
  • Po końcowym gwizdku w meczu z Milanem Jose Mourinho spiął się z zawodnikami
  • Piłkarze Wilków domagali się od szkoleniowca dokładniejszych wskazówek taktycznych

Piłkarze odwracają się od Jose Mourinho?

AS Roma od lat nie zanotował tak słabego startu w rozgrywkach Serie A. Wilki po trzech kolejkach sezonu 2023/24 mają na koncie tylko punkt wywalczony w rywalizacji z Salernitaną. W 3. kolejce Rzymianie przegrali na własnym stadionie z AC Milanem 1:2.

Dziennikarze Radio Radio przekazali, że piłkarze Romy po końcowym gwizdku arbitra wdali się w kłótnię z Jose Mourinho. Portugalczyk miał do nich pretensje o jakość gry, podczas gdy zawodnicy domagali się dokładniejszych wskazówek technicznych. 

Słabe rezultaty są pokłosiem wielu czynników. Wielu zawodników jest pod formą, a nowe nabytki w postaci Renato Sanchesa, czy Houssema Arouara zmagają się z urazami. Jose Mourinho musi jednak szybko znaleźć remedium na fatalną grę swoich podopiecznych.

Również u nas: Dyrektor Romy ujawnia rozmowy z PSG. Zdradził cenę za piłkarza

Komentarze