Kolega klubowy Milika i Zielińskiego zachorował na COVID-19

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

SSC Napoli za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowało, że Andrea Petagna miał pozytywny wynik na COVID-19. Przypomnijmy, że zawodnik do ekipy z Kampanii trafił ze SPAL Ferrara w styczniu tego roku. Piłkarz jednak został szybko wypożyczony do ekipy z regionu Emilia-Romania.

Czytaj dalej…

Napoli potwierdziło dzisiaj, że Petagna, który ma rozpocząć nowy rozdział w szeregach Azzurrich przed nadchodzącym sezonem, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Kolejny przypadek zachorowania w klubie Serie A

“Andrea Petagna uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 po przeprowadzonych badaniach medycznych z powodu pozytywnego wyniku testu u jego brata” – napisał klub w oświadczeniu.

“Petagna, który nie ma objawów, rozpoczął okres kwarantanny w domu, a następnie dołączy do zespołu, jeśli następny test będzie negatywny” – czytamy dalej.

Włoch zaczyna nowy etap w swoim życiu

Dodajmy, że 25-latek urodzony w Trieste ma kontrakt ważny z ekipą z siedzibą na Stadio San Paolo do końca czerwca 2024 roku. W trakcie ostatniej zimowej sesji transferowej władze Napoli na transfer z udziałem zawodnika przeznaczyły 17 milionów euro.

W trakcie sezonu 2019/2020 jednokrotny reprezentant Włoch wystąpił łącznie w 27 spotkaniach, w których strzelił 12 goli.

Komentarze