Klub z Turynu chce zatrudnić Giampaolo?

Serie A
Serie A

Marco Giampaolo może zostać nowym trenerem Torino FC, donosi na swoich łamach Tuttosport. Były szkoleniowiec AC Milanu miałby zastąpić Moreno Longo na stanowisku trenera Byków.

Czytaj dalej…

Warto zaznaczyć, że nie tylko turyński dziennik sugeruje, że nowym opiekunem turyńskiej ekipy może zostać Giampoalo. Podobne wiadomości podają Sky Sport Italia oraz TuttoMecatoWeb.

Wierząc medialnym doniesieniom, były opiekun Rossonerich miałby parafować z Torino umowę na dwa lata. Giampoalo kontrakt miałby podpisać w przyszłym tygodniu.

Nie udało się w Mediolanie, może uda się w Turynie

Przypomnijmy, że obchodzący dzisiaj swoje 53 urodziny trener w roli opiekun Milanu wytrwał zaledwie siedem meczów, zanim został zwolniony, co miało miejsce 8 października. Giampolo przed objęciem sterów nad ekipą z miasta mody prowadził: Ascoli, Cagliari, Sienę, Catanię, Cesenę, Cremonese, Empoli i Sampdorię.

Dodajmy, że klub z Piemontu po zwolnieniu Waltera Mazzarriego zdecydował się na zatrudnienie na stanowisku trenera Longo, który nie sprostał jednak oczekiwaniom władz klubu, ponosząc w trakcie swojej kadencji w Torino dziewięć porażek. 44-latek zaliczył też trzy zwycięstwa i trzy remisy.

Komentarze