Kjaer ma za sobą pierwszy dzień w Milanello po powrocie z urlopu

Simon Kjaer
Simon Kjaer fot. PressFocus

Simon Kjaer w piątek 30 lipca wrócił do ośrodka treningowego Milanu. Zawodnik po wakacjach wziął udział w treningu indywidualnym.

  • Simon Kjaer wrócił do treningów z urlopu po Euro
  • Zawodnik w piątek trenował indywidualnie
  • W mediach nie brakuje doniesień, że 32-latek będzie kapitanem Milanu w nowej kampanii

Kjaer wrócił do Milanello

Simon Kjaer miał odroczony w czasie powrót do treningów Rossonerich ze względu na udział w Mistrzostwach Europy. Jego zespół dotarł aż do półfinału turnieju, gdzie ostatecznie uległ reprezentacji Anglii.

Kjaer, który przybył do Milanu w styczniu 2020 roku, był fundamentalną postacią duńskiej ekipy. Zawodnik wyróżnił się nie tylko świetną grą, ale też odpowiedzialną postawą, co widział cały świat w momencie, gdy w trakcie meczu Dania – Finlanda atak serca miał Christian Eriksen. Obrońca Milanu nie spanikował i przytomnie zareagował na to, co działo się na boisku.

Kjaer od momentu, gdy trafił do ekipy z San Siro z Sevilli, to zaliczył w jej szeregach 58 występów. We wrześniu minionego roku związał się z Milanem umową na stałe. Wcześniej był do tej ekipy wypożyczony.

32-latek ma kontrakt ważny z klubem z Mediolanu do końca czerwca 2022 roku. Rynkowa wartość zawodnika wynosi 10 milionów euro.

Nie tylko Kjaer wrócił już do zajęć w klubie. W treningach Milanu przygotowujących do nowej kampanii biorą już także udział między innymi tacy piłkarze jak: Olivier Giroud, czy Ante Rebić, którzy też brali udział w Euro 2020.

Czytaj więcej: Transfery w Serie A: Milan pracowity, giganci czekają

Sampdoria
AC Milan
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22. sierpnia 2021 19:26.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze