Doświadczony defensor chce zakończyć karierę w Mediolanie

Simon Kjaer
Simon Kjaer PressFocus

Simon Kjaer przed derbowym spotkaniu z Interem w półfinale Ligi Mistrzów porozmawiał szczerze z dziennikarzami na temat swojego zdrowia. Duński defensor również poinformował, że nie planuje odchodzić z Milanu i chciałby w tym klubie zostać do końca kariery.

  • Simon Kjaer udzielił rozmowy przed spotkaniem derbowym w Lidze Mistrzów
  • Duński stoper szczerze opowiedział o swoim wieku i stanie zdrowia
  • Dodał również, że chciałby zostać w Milanie do końca kariery

“To miejsce, w którym chcę zakończyć karierę”

Simon Kjaer porozmawiał z duńską prasą przed pierwszym półfinałowym spotkaniem z Interem w Lidze Mistrzów. Słowa duńskiego defensora cytuje portal “Football Italia”. Piłkarz opowiedział tam o swoim stanie zdrowia oraz wieku, który jest dla niego tylko liczbą. Dodał również, że Milan to jego wymarzony klub i tam chciałby grać do końca kariery.

Czucie się starym to mit. W wieku 34 lat nie jesteś stary, to tylko siedzi w twojej głowie. Moje ciało nadal sprawnie funkcjonuje i czuję się dobrze, więc mam przed sobą jeszcze wiele lat piłkarskiej kariery. Nawet tej na najwyższym poziomie. Nie zamierzam w najbliższym czasie przechodzić na emeryturę – opowiada Simon Kjaer.

Milan to miejsce, w którym chcę zakończyć piłkarską karierę. To klub, o którym zawsze marzyłem, więc mam nadzieję, że tutaj skończę swoje granie – powiedział obrońca “Rossonerich”.

Sprawdź także: Obrońca Romy już po operacji. Czeka go długa absencja

Komentarze